Osud může být krutý...

10. prosince 2008 v 22:26 | Maus |  Jednorázovky
I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While you're far away dreaming

Seděla na lavičce a dívala se do dálky a v hlavě slyšela svoji oblíbenou písničku. Přemýšlela o svém životě, o tom kolik chyb v něm udělala. Viděla celý svůj život před sebou. Dokonce i své dětství, na které chtěla zapomenout. Od malička nemohla, zapomenou na to, jak tam její rodiče leží na zemi, celý od krve. Chtěla na to vše zapomenout, ale nemohla, protože si to dávala za vinu.

I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Every moment spent with you is a moment I treasure


Kdyby je tenkrát poslechla… mohli být naživu a nikdy by se nic takového nemuselo stát. Brečela a nemohla přestat, prostě to nešlo. Viděla dva neznámé lidi v masce, jak se snaží dostat dovnitř a do toho slyší hlas svého otce, jak jí říká, ať jde pryč, ať uteče… ale ona nemohla. Nechtěla tam nechávat své rodiče, chtěla tam zůstat s nimi.

Don't want to close my eyes
I don't want to fall asleep
Cause I'd miss you baby

Pak už si nic nepamatovala, jen to jak utíká pryč, protože věděla, že její rodiče sou mrtví jen díky ní… jen díky tomu, že jí chtěli ochránit, kdyby předtím odešla, tak jak jí řekli rodiče, možná by teď byly naživu a nikdy by se nemuselo stát nic tak hrozného…

And I don't want to miss a thing
Cause even when I dream of you
The sweetest dream will never do


Čas se nedal vrátit a lidské chyby se nedají napravit. Věděla to moc dobře. Díky téhle události byl její život celý jinak. V noci nemohla spát, ale později se objevil on, ten krásný mladý muž, do kterého se tolik zamilovala i on ji ublížil… podvedl ji s jinou. Celý svůj život nenáviděla, protože její život byl od samého začátku peklo.

I'd still miss you baby
And I don't want to miss a thing


Brečela, protože její život končí. Nikdy neměla v plánu skončit se svým životem, ale osud si to tak přál. Slyšela slova doktorky, která jí oznamovala, že ji zbývají tři měsíce života. Nevěděla, kdy přesně její život končí, ale už se to blíží… jsou to tři měsíce od té doby, co ji to doktorka oznámila. Věděla, že je tohle konec…

Don't want to close my eyes
I don't want to fall asleep
I don't want to miss a thing 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lady.cats lady.cats | Web | 12. prosince 2008 v 19:48 | Reagovat

Zajímavé, trochu zvláštní. Ale pěkně napsané. :)

2 Riell Riell | Web | 28. října 2009 v 1:44 | Reagovat

Trochu depresivni, nemyslíš?
Ale přesně vystihuje situaci. Pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama